Економічна правда
Фондові перегони

Тігіпко купив у "регіонала" шматок страховика

Інвестиційно-фінансова група "ТАС" віце-прем'єра Сергія Тігіпка придбала 23% акцій компанії "Український страховий стандарт" (раніше страхове товариство "АИС-Поліс"), яка входить до корпорації "АІС", співвласником котрої є депутат від Партії регіонів Дмитро Святаш.

Угода відбулася ще в 2008 році, але на ринку про це згадали тільки зараз у контексті того, що компанія "Український страховий стандарт" наприкінці 2010 року почала активно згортати свою регіональну мережу, пише газета "Дело".

"Представництва цієї компанії покидають цілі команди", - повідомив виданню один із колишніх керівників такого представництва.

Про непросту ситуацію в компанії свідчить і рекордне падіння збору премій цим страховиком за останні 2 роки.

Приміром, в 2009 році премії впали на 51,9%, а за 9 місяців 2010 року - ще на 38,6%.

"Це не дивно, адже компанія робила ставку на страхування автомобілів, які продавала і ремонтувала група "АІС", а у зв'язку з кризою ці продажі суттєво впали", - пояснює президент брокера "Дедал" Ібрагім Габідулін.

Крім того, влітку 2010 року СТ "АІС-Поліс" змінила назву на "Український страховий стандарт". Це може говорити про те, що страховик не хоче, щоб його пов'язували з корпорацією "АІС".

У підсумку, на початку 2011 року на ринку з'явилися припущення експертів щодо можливого продажу Дмитром Святашем пакету акцій "Українського страхового стандарту" Сергію Тігіпкові і приєднання компанії до СГ "ТАС".

Щоправда, в СГ "ТАС" цю інформацію спростували. "Про такі плани мені нічого невідомо", - заявив виданню голова правління СГ "ТАС" Дмитро Грицута.

Не підтвердили це в компанії "Український страховий стандарт".

"З приводу приєднання до СГ "ТАС" жодної інформації нам не надходило. А що стосується регіональних представництв, то може ітися про тимчасове "заморожування" роботи деяких з них, але ніяк не про закриття", - повідомив виданню заступник голови правління "Українського страхового стандарту" Владислав Малиновський.

Разом з тим, інформацію про те, що структури Сергія Тігіпка є співвласником 23% акцій колишнього "Українського страхового стандарту" у жодній компанії не спростували.

У зв'язку з цим всі опитані виданням експерти сходяться на думці, що навіть якщо страховик і далі втрачатиме обсяги премій, повторити "подвиг" "Страхових традицій" і голосно збанкрутувати йому не дадуть імениті співвласники - Дмитро Святаш і Сергій Тігіпко.

я _ 02.02.2011 16:56
Адміністрація сайту вибрала новий метод утиску свободи слова, за допомогою видалення моїх коментарів. Коментарії навіть якщо вони тактовні і стосуються порушень при Тимошенко, віддаляються. «полуправду»України, можна з упевненістю називатися «Брехливою жовтою газетенкой». Свобода слова тут душиться на Корню. Помаранчева демократія, для вибраних у дії, на б р е х л ивій УКРАЇНСЬКІЙ Н А П І В П Р А В ДІ !
У мене складається враження, що на форумі самі автори статей під різними никами самовосхваляются і ллють бруд, ображають усіх, хто з ними не згоден. Організатори цього брехливого сайту -предатели інтересів України працюючі в штабі косоголовой невдахи на заокеанських босів. Воно і зрозуміло, не працюватимуть підуть до Павлика Лазаренко на закордонні нари.
sergbaks _ 02.02.2011 14:28
Всього рік при владі, а вже зкуповує собі бізнес, боїться що він і його соратники прийшли не недовго, адже він трохи лоханувся коли Тимошенко обіцяла йому крісло примєр-міністра, і це могло реально здійснитись як би він її послухав перед виборами і тоді Тігіпко міг би проявити свій політичний талан, а так він як мишка що їй скажу те й робить.
67viktor _ 02.02.2011 13:18
Мобілізуємось до виступів на майдані!

Підписні листи з контактними телефонами за відставку діючого президента та Верховної Ради

http://blog.i.ua/user/1778189/630988